قوانین و مقررات

7/24

فروشگاه اینترنتی هلدینگ باقری به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می دهد ولیکن از ساعت 9 صبح تا 14 ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات می باشد.

_

قوانین سایت

_
  • کلیه سفارشات ثبت شده در پایگاه اطلاعاتی فروشگاه اینترنتی هلدینگ باقری به وسیله مدیر سیستم رسید شده و پیش فاکتور از طریق واتس اپ ارسال و سپس در صف پردازش قرار می گیرد.
  • فروشگاه اینترنتی هلدینگ باقری همواه در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده ، نهایت دقت و تلاش خود را می نماید. با وجود این در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی به پایان برسد حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، حق کنسل کردن آن وجود ندارد و می توانند کالای موردنظر خود را تعویض نمایند.
  • حق تعویض در فروشگاه باقری فقط زمانی هست که کالای مورد نظر به اتمام رسیده باشد.
  • فرآیند خرید از طریق پیش پرداخت و پرداخت مابقی هنگام تحویل کالاپس از انتخاب محصول و پرداخت پیش پرداخت به صورت آنلاین، کارشناسان ما با شما تماس گرفته تا برای تحویل کالا هماهنگی های لازم را به عمل آورند.
  • امکان خرید به روش پیش پرداخت، فقط مختص شهر یزد می باشد.

هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمیباشد به همین دلیل در بـوش هوم سعی شده با بـالابردن بهـره وری و کاهش هزینه تبلیغـات سود خود را تا حد امـکان کاهش داده و حداکـثر رضـایت را برای مشتـریان خود فراهـم آوریـم. فروشگاه بوش هـوم با اطمینـان از قیمت گذاری خود، امکان 24 ساعت تضمین قیمت را برای کالاهـای خریداری شده توسـط مشتری ارائه نموده است..

×